Миколаївські «батьківщинівці» підтримують міські та обласні лікарні

Голова Миколаївського обласного партосередку Вадим Підберезняк та очільник міжфракційної групи в обласній раді «Наша Батьківщина – Миколаївщина» Анатолій Катрич передали засоби захисту миколаївським медикам.

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації, засоби індивідуального захисту від партійців отримали поліклініка міської лікарні № 3, поліклініка та лабораторія міської лікарні №4, відділення анестезіології та реанімації обласної клінічної лікарні.

«Колективи поліклінік та лікарень нині, як ніколи, ризикують своїм життям та здоров’ям. Якщо кожен із нас допоможе чимось лікарям, а не просто критикуватиме їх роботу, тоді  ніякі епідемії нам не страшні. На жаль, так склалося, що впродовж останніх десятків років сфера охорони здоров’я в нашій країні не фінансувалася на належному рівні: матеріальна база в жахливому стані, медпрацівники отримують мізерну заробітну плату, немає необхідних медичних приладів та ліків. Але наші медики віддані своїй справі, за що ми їм щиро вдячні», – зазначив лідер Миколаївської «Батьківщини» Вадим Підберезняк.  

Заступник головного лікаря поліклініки міської лікарні №3 Юрій Дячук подякував за підтримку та зазначив, що сьогодні медичні працівники вдячні будь-якій допомозі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова