Миколаївські «батьківщинівці» переймаються проблемою ремонту шкіл

До депутата-«батьківщинівця» Кривоозерської райради Наталії Дурачевської звернулися батьки дітей та вчителі Кривоозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 з проханням розібратись із ситуацією навколо ремонту даху школи.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», незважаючи на те, що влада рапортувала про готовність шкіл до нового навчального року, в Кривоозерській школі розпочали ремонт лише в грудні 2017-го року.


«У січні погодні умови різко погіршились, горище засипало снігом товщиною 50 см. Ремонтні роботи припинились, а будівля школи, в якій навчалися діти, стоїть напівзруйнованою. Учні продовжують ходити до школи, але заняття проводяться в іншому крилі закладу. З’ясувалося, що ремонт розпочато без проведення тендеру та без врахування думки депутатів», – зазначила Наталія Дурачевська.

Колегу по партії підтримав очільник Миколаївської обласної «Батьківщини» Михайло Соколов. Він звернувся з депутатським зверненням до департаменту освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації з вимогою негайно розібратися в ситуації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова