Миколаївські «батьківщинівці» долучилися до акції протесту

Днями на центральній площі Миколаєва відбулося народне віче, в якому взяли участь представники обласного партосередку «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, «батьківщинівці» обурені рішенням депутатів міської ради про висловлення недовіри меру міста Олександру Сєнкевичу.

віче1
Активісти «Батьківщини» доєдналися до загальноміської акції протесту і поставили свої підписи під вимогою розпустити Миколаївську міську раду та провести позачергові вибори.

«Ми вважаємо, що ухвалу прийнято на підставі політичних та бізнесових інтересів окремих людей, групувань та політичних сил. Депутати міської ради знехтували думкою городян та вибором, який вони зробили, проголосувавши за молодого та перспективного мера», – зазначив перший заступник очільника Миколаївської обласної «Батьківщини» Олег Кравець.

«Батьківщинівець» наголосив, що відставка мера обласного центру в стратегічно важливому для України регіоні означає, що хтось бажає розхитати та дестабілізувати ситуацію, зірвати підготовку міста до опалювального сезону, організовуючи чергові політичні ігри.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова