Миколаївська «Батьківщина» заявила про викриття корупційних схем у сфері ЖКГ

Завдяки зусиллям представників «Батьківщини» у Миколаєві викрили корупційні схеми у сфері ЖКГ.

Про це спільній пресконференції заявили координатор громадського руху «Горожанин» Олександр Іваненко та голова Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Соколов.

«У результаті так званого конкурсу компанія «Місто для людей» отримала в управління 870 будинків в Миколаєві, де проживають 200 тисяч городян. З того часу їм удвічі підняли тарифи за обслуговування будинків та прибудинкових територій», – зазначив Олександр Іваненко.

За його словами, миколаївці неодноразово виходили на мітинги з вимогами скасувати цей «конкурс» та надати людям можливість самостійно обрати керуючу компанію.

«У відповідь від міської влади ми отримували лише відмови. Тож пішли правовим шляхом і домоглися того, що Антимонопольний комітет, окремі депутати міськради, партія «Батьківщина», суд стали на наш бік, на бік справедливості», – розповів координатор громадського руху «Горожанин».

Лідер партійців Миколаївщини Михайло Соколов повідомив про те, що саме завдяки Юлії Тимошенко українці відтепер сплачуватимуть за газ менше та мають право вимагати грошового відшкодування.

«Саме «Батьківщина» подала свого часу позов до суду про визнання незаконними постанов уряду Гройсмана про підвищення ціни на газ. Саме «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко добилася від суду позитивного рішення. І зараз ми маємо на руках постанову Шостого апеляційного адміністративного суду Києва, який залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду від 4 березня 2019-го року», – сказав голова Миколаївської обласної парторганізації.

Викрити зловживання в Миколаєві допоміг міністр ЖКГ в уряді Юлії Тимошенко, представник «Батьківщини» Олександр Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова