Миколаївська «Батьківщина» вийшла на святковий мітинг

24 серпня з нагоди 26-ї річниці проголошення Незалежної України представники Миколаївської парторганізації ВО «Батьківщина» зібралися на мітинг біля пам’ятника Т. Шевченку.

Як повідомляє прес-служба Миколаївського обласного партосередку, активісти «Батьківщини» пройшли вулицями міста, розгорнувши державні та партійні прапори, тримаючи плакати із зображеннями Т. Шевченка і В. Чорновола. «Батьківщинівці» взяли участь у спільному виконанні Державного гімну та вшанували хвилиною мовчання загиблих в Україні.

день1

«На жаль, Україна так і не позбулася бандитської, грабіжницької влади. Відмінність полягає лише в тому, що нинішні високопосадовці вдягли вишиванки, зображуючи патріотизм і любов до України, – зазначив перший заступник голови Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олег Кравець. – Для мене сьогодні водночас святковий день і день трауру за побратимами, які захищали свободу та Незалежність країни на передовій і не повернулися додому».

За словами представника «Батьківщини», Україна досі не здобула повної економічної та політичної незалежності.

«Своїми діями, своїм виходом на цей мітинг ми звертаємо увагу нинішньої влади на зубожіння українського народу, на необхідність вивести країну з війни та налагодити нормальне життя, якого достойні українці», – наголосив Олег Кравець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова