Миколаївська «Батьківщина» пікетувала сесію обласної ради

Представники Миколаївського обласного партосередку ВО «Батьківщина» влаштували пікет біля облради, де відбувалася позачергова сесія.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», учасники акції звернулися до керівництва області із вимогою передати до Президента України та парламенту заяву стосовно продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

DSC_0089

«Кожен десятий мешканець області висловив свою думку з приводу ймовірного продажу землі. 83 тисячі жителів області сказали категоричне «ні» та поставили підписи за продовження мораторію. Ринок землі не може виникнути в той час, коли в Україні проливається кров співвітчизників, коли наші хлопці гинуть, захищаючи незалежність держави та власну землю», – зазначив на мітингу лідер партійців Миколаївської області Михайло Соколов.

Перший заступник очільника обласного партосередку ВО «Батьківщина» Олег Кравець зачитав звернення до Президента України, парламенту та голови Миколаївської ОДА, в якому міститься вимога почути думку народу та зупинити заплановану земельну анархію.

Як зазначив Олег Кравець, необхідно продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення на п’ять років.

«Партія «Батьківщина» боротиметься за виконання вимог більшості українських селян», – додав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова