Мешканці Таїровської ОТГ на Одещині пікетували прокуратуру

4 червня мешканці Таїровської ОТГ пікетували будівлю прокуратури Одеської області через скасування владою результатів виборів в їхній ОТГ. До акції долучилися місцеві «батьківщинівці».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, пікетувальники стверджують, що переможець місцевих виборів 24 грудня 2017 року Тимур Хасаєв виграв вибори, незважаючи на численні факти фальсифікації з боку опонентів, представників БПП.

«Привозили людей з Овідіополя, Чорноморська, видавали фальшиві бюлетені», ­– обурюється одна з пікетувальників Тетяна Гракова.

Учасники  акції розповіли, що голова виборчої комісії Буравльов та його підлеглі не визнали дійсними результати виборів і призначили перевибори на 15 липня цього року, стверджуючи, що Тимур Хасаєв начебто сам відмовився від посади голови Таїровської ОТГ.

Мешканці впевнені, що це брехня і вимагають від прокуратури притягнути Буравльова до кримінальної відповідальності та скасувати перевибори. Активісти запевняють, що існує рішення суду, за яким Тимура Хасаєва визнано законним головою Таїровської ОТГ, однак воно не виконується.

Нагадуємо, аналогічна ситуація склалася на виборах в ОТГ у селищі Церебриково Великомихайлівського району. Там після програшу представників БПП результати виборів визнали недійсними і призначили перевибори, що обернулися масовими заворушеннями.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова