Мешканці будинку престарілих та дитячого інтернату отримали допомогу від «батьківщинівців»

Напередодні Різдва мешканцям будинку престарілих «Затишок», що у селі Нова Гребля Калинівської ОТГ та Іванівської спеціальної школи інтернату привезли продукти «батьківщинівці» Вінниччини.

Сир, масло, крупи закладам передали депутат Вінницької обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександр Бабчук, голова Калинівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Іван Кравченко та помічник депутата облради Василь Фалатюк.

Олександр Бабчук разом із однопартійцями постійно піклується про мешканців цих двох закладів, надаючи допомогу не лише до свят.

«Ми просто ще раз нагадали всім про людський обов’язок – бути турботливими і милосердними до стареньких людей та дітей, – каже Олександр Бабчук. – Кожен з нас несе відповідальність за тих, хто сьогодні перебуває у соціальних закладах, лікарнях та тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах.

Директор Іванівської спецшколи Любов Рибочка від імені вихованців та колективу закладу подякувала «батьківщинівцям» за турботу та допомогу. А ті, в свою чергу, пообіцяли завітати із солодкими подарунками на старий Новий рік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова