Медики Погребищенської центральної лікарні вчергове отримали благодійну допомогу

Благодійна акція, започаткована на Вінниччині в березні цього року народним депутатом від ВО «Батьківщина» Олегом Мейдичем та фондом «МХП-Громаді», провдовжується.

Сьогодні за сприяння благодійного фонду «МХП-громаді», народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега МейдичаПогребищенського міського голови Сергія Волинського та його першого заступника Євгена Потучек-Запольського було передано Погребищенській центральній районній лікарні модульний монітор пацієнта Q5, рециркулятор ультрафіолетовий, 200 комбінезонів ізоляційних, захисні окуляри, захисні щитки, одноразові рукавички. Всього надано благодійної допомоги на суму 158,8 тисяч гривень.

«Ми як надавали благодійну допомогу лікарням, амбулаторіям, ФАПам, окремим громадянам, так і продовжуємо її надавати, – каже перший заступник Погребищенського міського голови, «батьківщинівець» Євген Потучек-Запольський. – Розуміємо, що під час пандемії засоби індивідуального захисту, обладнання, медпрепарати потрібні у великій кількості. Зараз ми стоїмо на порозі локдауну, а попереду ще й свята. Зрозуміло, що вкрай важливо дотримуватися всіх засобів безпеки, але люди є люди. Їм не заборониш відвідувати родичів чи святкувати. Сподіватимемося, що всі дотримуватимуться запобіжних заходів, але краще спрацювати на випередження».

Нагадаємо, що медики Погребищенської ЦРЛ вдруге отримують благодійну допомогу від  народного депутата ВО «Батьківщина» Олега Мейдича та благодійного фонду «МХП-громаді». Також благодійна допомога надавалася і медикам  сільських амбулаторій сіл Дзюнькова та Гопчицітак, ФАПам сіл Сніжна та Черемошне Погребищенського району.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова