Медичні заклади Срібнянщини отримали медичне обладнання від Валерія Дубіля

3 кисневих оксигенатори та не один десяток пульсоксиметрів отримали медичні заклади Срібнянщини. Коштовне та життєво необхідне обладнання передали від народного депутата України, заступника лідера ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Валерій Дубіль завжди опікується медичними закладами нашої області. Багато років на Чернігівщині діє програма Юлії Тимошенко «Здоров’я нації», згідно з якою ми надаємо допомогу лікарням, амбулаторіям та ФАПам. З початку пандемії ми відвідали майже всі громади області, передали понад 150 оксигенаторів та біля тисячі пульсоксиметрів», –зазначила Людмила Шандренко, перший заступник голови обласної партійної організації.

Своєчасне забезпечення необхідним обладнанням відзначають і медики, до яких щодня за допомогою звертаються десятки пацієнтів.

«Це апаратура, яка безпосередньо буде допомагати хворим одужати. Не секрет, що інколи пацієнти виписуються з опорних лікарень недолікованими, потім знову звертаються до нас за допомогою. Ми дуже вдячні за системну підтримку, яка надається», –  зауважив Микола Діденко, генеральний директор КНП «Срібнянська ЦРЛ».

Дуже доречною допомога виявилась і для лікарів первинки. 18 ФАПів та 3 амбулаторії вкрай потребували додаткових пульсоксиметрів.

«Контроль лікування та контроль пацієнтів потрібно проводити щогодинно. І пацієнтам, які перебувають на амбулаторному лікуванні, і тим, які знаходяться на стаціонарі. Для нас це дуже вагома допомога, як для лікарів, так і для хворих», – зазначила Ірина Мариненко, головний лікар КНП  «Срібнянський ЦПМСД».

Окрім цього, лікарні забезпечуються ще медикаментами та захисним обладнанням –це особиста ініціатива народного депутата України Валерія Дубіля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова