Людмила Щербаківська: Вінничани «живуть по-новому» – у чергах за субсидіями

10 вересня у Вінниці перед «Прозорим офісом» міськради з самого ранку вишикувалися в чергу декілька сотень місцевих жителів. Попри дощ та холод, вони годинами чекали на можливість отримати талон на переоформлення субсидій перед початком нового опалювального сезону.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», ситуацію прокоментувала голова партійців Вінниччини Людмила Щербаківська.

«Після Дня міста вінничани «зажили по-новому». Президент із прем’єр-міністром, перебуваючи на святкуванні, прозвітували про їхні неймовірні успіхи, пофотографувалися з прихильниками та поїхали, залишивши людей із новими надіями на краще майбутнє. Та коли наступного дня сотні українців шикуються в черги, щоб отримати субсидії, без яких з такими тарифами як зараз просто не вижити. Це і є свідченням справжніх «успіхів» теперішньої влади», – сказала представниця «Батьківщини».

Під стінами «Прозорого офісу» містяни не стримували обурення. Вони скаржилися на погану організованість процесу, а також на необхідність отримання субсидій дуже багатьом людям.

«Субсидії для нас – це єдиний шанс задовільно перезимувати холодну пору», – казали вінничани.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова