Львівські партійці та підприємці об’єдналися для боротьби з епідемією

Партійці Львова допомагають людям похилого віку.

Як повідомляє пресслужба Львівського обласного партосередку, «батьківщинівці» організували закупівлю та доставку медикаментів і продуктів для людей, які звернулися по допомогу.

Ще одним напрямком діяльності активістів стала допомога родинам, у яких люди через карантин втратили роботу і залишилися без засобів до існування.

Очільниця «Батьківщини» Львова Наталія Тимчій звернулася до громадських діячів, політиків, благодійників із закликом об’єднатися задля спільної допомоги потребуючим.

«Ми отримали багато дзвінків від небайдужих мешканців, соціально відповідальних підприємців, які зголосилися допомогти людям у скрутний час. Наші активісти почали складати списки потребуючих і формувати продуктові набори. На нашу гарячу лінію щодня телефонують із проханням про допомогу. Це голови ОСББ, мешканці міста. Ми маємо вже понад 150 адрес і цей список постійно зростає. За отриманими адресами доставлено понад 100 продуктових наборів. Це не акція одного дня. Ми допомагатимемо, доки не завершиться карантин. Закликаємо усіх небайдужих долучатися до нас», – сказала Наталія Тимчій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова