Львівська «Батьківщина» обурена рекламними білбордами облдержадміністрації

Фракція ВО «Батьківщина» у Львівській облраді обурена розміщенням облдержадміністрацією рекламних білбордів, схожих на передвиборчу рекламу БПП.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, депутати від «Батьківщини» вважають неприпустимим, що реклама, зроблена за бюджетні кошти, схиляє людей до певної політсили.


Минулого тижня на засіданні сесії обласної ради депутат-«батьківщинівець» Степан Рак озвучив з трибуни заяву фракції щодо реклами у стилі БПП.

«Якщо за бюджетні гроші реклама зроблена так, що схиляє людей до певної політсили, то це – порушення з елементом корупції та неправомірного застосування адміністративного ресурсу», – йдеться у заяві фракції.

За словами очільника обласної «Батьківщини» Михайла Цимбалюка, у рекламі сказано, що минулого року в області відремонтовано 600 кілометрів доріг. Ця цифра є завищеною, адже не всі дороги відремонтувала обласна адміністрація.

«Частину цих доріг відбудовували міста та райони за кошти з місцевих бюджетів. Ми вважаємо, що облдержадміністрація перетягує ковдру на себе, це  – нечесно й неприпустимо. Ми просимо обласного прокурора розібратися в цій ситуації», – сказав Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова