Луганський обласний партосередок показав Віктору Олійнику свої напрацювання

Днями на Луганщині перебував керівник департаменту партійного будівництва виконавчого секретаріату ВО «Батьківщина» Віктор Олійник. Він ознайомився з роботою обласного партосередку, а також поспілкувався з головами та партійцями територіальних організацій.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини», у Рубіжному Вікторові Олійнику партійці показали, як працює call-центр, організаційний відділ та інші підрозділи партійного офісу. Керівник департаменту також мав розмову з головою обласної контрольно-ревізійної комісії Анастасією Красій та очільником Рубіжанської парторганізації, депутатом міськради Олексієм Ємцем.

У Сєверодонецьку прес-секретар Луганського обласного партосередку Дмитро Будько та керівник відео-відділу Олена Гончарук ознайомили Віктора Олійника з роботою прес-служби. Заступник голови обласної парторганізації з агітаційної роботи Ольга Шкурко розповіла, як команда аналізує та планує напрямки своєї роботи, а спеціалісти ІТ-відділу доповіли, як організована кібер-безпека партійного офісу.

«Те, що я побачив, мене задовольнило, а подекуди й приємно здивувало. Вам, безумовно, є над чим працювати, проте ваш системний підхід дає підстави стверджувати, що ви на вірному шляху та здатні досягати гарних результатів», – сказав Віктор Олійник, звертаючись до команди Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова