Луганська «Батьківщина» вшанувала пам’ять Кіборгів

Партійці Луганської обласної «Батьківщини» вшанували світлий образ захисників України у Донецьку, оборонців рідного аеропорту.

Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного партійного осередку.

«Вони вистояли. Не вистояв бетон», – це слова, викарбувані у новітній історії нашої держави кров’ю та мужністю героїв. Героїчна оборона Донецького аеропорту, що тривала 242 дні, стала символом непохитності українських військовиків.

«Хочу згадати ще і героїв, які загинули під час захисту Луганського аеропорту в буремному 2014-му. Про них мало згадують. Журналісти не змогли потрапити до цього стратегічного об’єкту, адже він перебував у облозі бойовиків. Подвиг донецьких Кіборгів та захисників Луганського аеропорту назавжди залишиться в пам’яті», – зазначила Ірина Верігіна, очільниця Луганської обласної «Батьківщини».

Нагадаємо, боротьба за Луганське летовище тривала з 8 квітня 2014-го. Після оточення аеропорту силами так званої «ЛНР» і руйнування будівель артилерійським вогнем, вночі 1 вересня українські війська, які тримали оборону аеропорту 146 днів, під час бою підірвали злітну смугу аеродрому і відступили з території аеропорту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова