Луганська обласна парторганізація провела звітно-виборну конференцію

8 лютого відбулася звітно-виборна конференція Луганського обласного партійного осередку, в якій взяли участь заступник голови ВО «Батьківщина» Іван Крулько та представник центрального секретаріату партії Ольга Сіранчук.

Як повідомляє пресслужба обласної «Батьківщини», делегати конференції одноголосно обрали головою Луганського обласного партійного осередку Олександра Романовського, а також новий склад бюро та контрольно-ревізійної комісії.


Олександр Романовський подякував усім за довіру і пообіцяв зробити все, аби Луганська обласна партійна організація працювала, досягаючи поставлених цілей.

Іван Крулько передав партійцям Луганщини вітання від Юлії Тимошенко та пообіцяв підтримку з боку фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України.

Під час конференції партійці висловили свої пропозиції з оптимізації роботи територіальних партійних осередків, озвучили нагальні проблеми мешканців Луганщини, що потребують втручання на державному рівні. Зокрема, людей турбує загроза продажу землі іноземцям, нарахування плати за транспортування газу, відсутність трансляції українських телеканалів у деяких районах, фактичне зниження зарплати медпрацівникам.

Луганська обласна «Батьківщина» розпочинає новий етап роботи та з упевненістю дивиться у майбутнє.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова