Луганська «Батьківщина» звернулася до депутатів-луганчан із закликом не голосувати за ринок землі 

Голова Луганського обласного партосередку Олександр Романовський через соціальні мережі звернувся до народних депутатів із Луганщини Максима Ткаченка, Олексія Кузнєцова, Руслана Горбенка та Вікторії Гриб із закликом не голосувати за закони щодо відкриття ринку землі у другому читанні.

«Багато людей, які голосували за вас, розраховували, що ви будете сильними, будете відповідальними, будете розумними та гідними честі представляти їхні інтереси, приймаючи потрібні для нашої країни закони. Вони розраховували, що ви, на відміну від «попередників», яких ви самі жорстко критикуєте, будете дослухатися до думки народу, а не станете відверто диктувати свою волю, порушувати регламент, нехтувати думкою експертного середовища, громадськості», – цитує «батьківщинівця» пресслужба обласної парторганізації.

Олександр Романовський нагадав народним обранцям, що більше 70% українців за різними соціологічними дослідженнями вимагають провести референдум з питання відкриття ринку землі. Попри це більшість у Верховній Раді всіма засобами хоче цього уникнути.

«Я розумію, що на вас тисне Президент Володимир Зеленський, на якого тиснуть міжнародні корпорації, МВФ та лоббісти олігархічних кланів. Я розумію, що ринок землі – це те, що ви, можливо, обіцяли в своїх передвиборних програмах, під час зустрічей з виборцями. Я добре розумію, що частина українців хоче позбавитися непотрібних їм паїв якомога швидше і активно просуває цю ідею в соціальних мережах. Закликаю вас забути про політику, шоу, емоції та бажання сподобатися всім одразу, бути відповідальними за Україну, яка в нас із вами одна!» – написав представник «Батьківщини».

Голова Луганської «Батьківщини» висловив надію, що в глибині душі народні депутати залишилися простими людьми, патріотами України, громадянами своєї держави.

«Поверніться до моменту, коли ви отримали владу і подумайте, як би відреагували на відкриття ринку землі без проведення референдуму талановитий шоумен і продюсер Максим Ткаченко, науковці і успішні підприємці Руслан Горбенко і Олексій Кузнєцов, керівник із соціального розвитку компанії «ДТЕК» Вікторія Гриб? Згадайте, хто ви є насправді, не зраджуйте Україні, не зраджуйте собі! Зворотного шляху не буде. Збережемо країну разом, бо разом все можливо!» – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова