Луганська «Батьківщина»: Зарплата посадовців має базуватися на реальному доході українців

Голова Луганського обласного партосередку Олександр Романовський в інтерв’ю місцевим ЗМІ наголосив на необхідності закінчити епоху бідності для всіх, а не лише для тих, хто дорвався до бюджету.

Як повідомляє пресслужба обласної партійної організації, політик наголосив, що підвищення зарплат посадовцям має йти паралельно з чіткими планами та системними змінами, адже гроші вони отримують за рахунок платників податків.

Олександр Романовський розповів журналістам, що фракція «Батьківщина» зареєструвала у Верховній Раді проєкт Закону України № 2798, який передбачає обмеження максимального розміру виплат можновладцям десятьма мінімальними зарплатами. Якщо сьогодні мінімальна заробітна плата становить 4723 гривні, то у найвищого посадовця країни заробітна плата з усіма виплатами та преміями за місяць не може перевищувати 47230 гривень.

«Отже, як тільки буде ефект від роботи посадовця не на папері, а в житті, а базовий показник доходу кожного українця реально зросте разом із купівельною спроможністю, відповідно зросте і зарплата посадовця – це справедливо і чесно! Давайте розвиватися разом, давайте закінчимо епоху бідності для всіх, а не лише для тих, хто дорвався до бюджету!» – підсумував представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова