Луганська «Батьківщина»: Влада має зробити висновки із вибухів у Балаклії

Посадовці не аналізують причини надзвичайних ситуацій, що призводить до нових бід для українців.

На цьому наголосив перший заступник голови Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Олександр Романовський, коментуючи вибухи на військових об’єктах у Балаклії та інших містах України.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, «батьківщинівець» звернув увагу на те, що останніми роками часто страждають райони України, які не знаходяться поблизу лінії зіткнення: нещодавно – Балаклія, раніше – Сватове.

«АТО в Україні, незважаючи на передвиборні обіцянки Порошенка завершити війну за два тижні, вже стало найбільш затяжним воєнним конфліктом у Європі. Зараз його просто перейменували, але суть та ж – війна як ішла, так і йде. Безперечно, помилки бувають у всіх, але якщо вони повторюються, – це свідчить про те, що висновки не зроблено», – зазначив Олександр Романовський.

Він додав, що в Луганській області після вибухів на складах амуніції у Сватовому досі не ліквідовані всі наслідки, чимало об’єктів інфраструктури та житлових будинків не відновлені.

Представник «Батьківщини» закликав чинну владу зробити висновки та убезпечити українців від надзвичайних ситуацій, що відбуваються через недбалість посадовців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова