Луганська «Батьківщина» вітає Анастасію Приходько з перемогою в суді проти Порошенка

Голова Рубіжанської зональної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександр Романовський привітав Анастасію Приходько з перемогою в суді у справі незаконного використання її образу в агітаційному ролику Петра Порошенка.

Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного партійного осередку.

«Анастасія довела, що можна і треба боротися із системою, адмінресурсом і добиватися правди. Її приклад ми маємо наслідувати на місцях, де команда старої влади все ще сильна і намагається всіма правдами і не правдами протягнути БПП під новою назвою «Європейська солідарність» до нового парламенту», – зазначив «батьківщинівець».

Політик нагадав, що представники старої системи часто незаконно використовують авторитет вчителів, культпрацівників, громадських лідерів. Там, де не вдається домовитися, вони тиснуть, погрожують проблемами та звільненнями, використовують податкову, контролюючі органи, не цураються ніяких методів.

«Війна за Україну із внутрішнім ворогом – олігархами та корупціонерами – ще не виграна, проте виграно немало локальних битв. Чим більше таких перемог, чим скоріше ми усвідомимо власну силу і гідність, чим сильніше ми витіснятимемо із себе раба, тим скоріше зрозуміємо, що можливо відновити мир, відновити Україну!» – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова