Луганська «Батьківщина»: Високий рейтинг Юлії Тимошенко відображає реальну ситуацію в країні

Перший заступник голови Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Олександр Романовський вважає, що останнє соціологічне дослідження групи «Рейтинг» цілком відповідає реальній соціально-економічній ситуації в країні.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, таку думку «батьківщинівець» висловив на своїй сторінці в Facebook та в обласній газеті «Нова дія».

Олександр Романовський наголосив, що Юлія Тимошенко і «Батьківщина», на відміну від чинної влади, зосереджені більше на питаннях, без яких нормальне існування держави неможливе в принципі: ініціює законопроекти про оздоровлення і відпочинок дітей, про виділення коштів важкохворим українцям на лікування за кордоном, про підвищення пенсій і соціальних стандартів, не дозволяє відкрити ринок землі в умовах війни.

«Подобається це комусь чи ні, але Юлія Тимошенко має авторитет у світі, її робота завжди високо оцінювалася зарубіжними журналістами, яких важко звинуватити в необ’єктивності. Саме вона зараз бере безпосередню участь у розробці нової світової концепції повернення миру в Україну. На жаль, чинна влада не має чіткої стратегії, про що свідчить підписаний днями закон про реінтеграцію Донбасу, що поставив ще більше запитань та породив нові страхи для українців по обидва боки лінії розмежування», – зазначив перший заступник голови Луганської обласної «Батьківщини».

Олександр Романовський також висловився щодо Юрія Бойка (посідає третє місце в соцдослідженні групи «Рейтинг»), адже основний електорат лідера «Опозиційного блоку» мешкає саме на Сході України.

«Не всі в нашому регіоні ще зрозуміли, що «Опозиційний блок» – це не партія влади, не місце, куди силою заганяли всіх, хто мав авторитет, це не «міцні господарники». Проте ми поступово змінюємо думку людей. Та вони й самі бачать, що натворили «опозиціонери» в Лисичанську, Рубіжному, Старобільську та інших містах. Тотальна бідність і розчарованість на тлі постійних політичних ігор та дерибану залишків ресурсів Луганщини. Електорат Сходу України для Бойка втрачений, бо був відданий ним своїм ставленикам – Дунаєву, Іоффе, Бакуліну, які методично добивають наш регіон», – сказав Олександр Романовський.

Підбиваючи підсумки, «батьківщинівець» наголосив, що наступні президентські та парламентські вибори – останній шанс зберегти Україну.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова