Луганська «Батьківщина»: У «сірій зоні» люди відчувають себе покинутими

Кандидат у народні депутати від «Батьківщини» по 112-му виборчому округу Олександр Романовський провів чергові зустрічі із мешканцями Тошківки, Новотошківського, Нижнього, Карбоніту, Золотого та Горського.

«Населені пункти в так званій «сірій зоні» живуть не тільки на кордоні між миром і війною, а й на межі між життям і смертю. З одного боку – бойові дії, з другого – небажання нардепів і чиновників розв’язувати нагальні проблеми цих населених пунктів», – цитує «батьківщинівця» пресслужба Луганського обласного партосередку.

Олександр Романовський додав, що мешканці «сірої зони» вважають себе покинутими, багато людей обурені на владу, проте чимало і тих, хто все ще вірить у позитивні зміни.

«Зі свого боку, можу сказати, що готовий вирішувати проблеми, тому що Луганщина – мій рідний дім!» – наголосив представник «Батьківщини».

Програма кандидата в народні депутати Олександра Романовського містить ті пункти, які потрібні для відродження краю: план відновлення пошкодженого житла, відкриття повноцінного автомобільного КПВВ в Новотошківському і створення там логістичного гуманітарного центру, вирішення всіх організаційних питань для сталої роботи житлово-комунального господарства, отримання лімітів на газ, забезпечення вугіллям.

«Також маємо надати реальну підтримку вугільній галузі і, звичайно, всебічно працювати над відновленням миру. 21 липня ми можемо змінити ситуацію разом. Я гарантую виконання моєї програми, адже все можливо!» – сказав «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова