Луганська «Батьківщина»: У Рубіжному життя людей під загрозою через непрофесійні дії місцевої влади

Чергова аварія в Рубіжному, причиною якої стала непрофесійна політика виконкому міськради та непродумана програма децентралізації опалення, поставила під загрозу життя містян.

На цьому наголосив депутат Рубіжанської міської ради від «Батьківщини» Олексій Ємець, повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини».

«Ще восени ми наголошували на необхідності виділення міською радою коштів на створення резерву матеріалів для оперативного усунення аварійних ситуацій. Проте до нас не дослухались. У підсумку маємо реальність, коли КП «Муніципальний сервіс», у тарифі якого закладено відповідні роботи, не може впродовж більш ніж 10 годин відновити електропостачання жилого будинку», – розповів «батьківщинівець».

За словами Олексія Ємця, абоненти не можуть додзвонитися на телефон диспетчера, який або вимкнений, або за ним просто не відповідають.

Представник «Батьківщини» зазначив, що через відключення центрального опалення багато містян користуються електричними обігрівачами.

«Для людей аварійні ситуації на електромережах не тільки пов’язані із ризиком пожарів, але й із загрозою переохолодження внаслідок відсутності тепла в квартирах», – уточнив Олексій Ємець.

Виходом із ситуації депутат вважає виділення коштів на створення резерву матеріалів для виконання аварійних робіт, а також проведення аналізу кадрового складу КП «Муніципальний сервіс».

Окрім цього, Олексій Ємець наголосив на необхідності переглянути програму децентралізації опалення та притягнути до відповідальності осіб, які провалили її реалізацію й залишили тисячі містян без тепла.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова