Луганська «Батьківщина» розкритикувала закриття владою акваторії Азовського моря

Закриття акваторії Азовського моря – черговий «подарунок» українцям від влади, який матиме негативні наслідки.

Про це заявив перший заступник голови Луганського обласного партосередку Олександр Романовський, повідомляє прес-служба регіональної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Людям, схоже, пропонують відпочивати взимку або в інших країнах. Ось тільки абсолютна більшість українців не можуть злітати на Мальдіви. Вони старанно працюють, заробляють гроші, а потім, відпочиваючи на курортах України, залишають їх в економіці власної країни. Чому навчання треба проводити саме з 1 червня по 1 вересня? Невже протягом інших дев’яти місяців року не можна повчитися?» – обурюється «батьківщинівець».

Нагадаємо, нещодавно керівник прес-центру ВМС ЗСУ Олег Чалик оголосив про закриття трьох ділянок Азовського моря на період з 1 червня по 1 вересня для проведення заходів з бойової підготовки. Ідеться про акваторію в районі Маріуполя (поблизу Широкиного, Мелекіного та Білосарайської коси), а також на схід від Бердянська. За словами Чалика, перед безпосереднім виконанням певних елементів, наприклад стрільб, створюється спеціальна група, яка перевірить і зачистить район, щоб нікого там не було. Тобто в будь-який момент відпочивальників можуть попросити піти з узбережжя.

Олександр Романовський наголосив на тому, що державна влада мусить думати про те, як ефективно використовувати всі ресурси країни, зокрема й курортні.

«Якщо позбавити українців літнього відпочинку, краще не стане ні хлопцям на передовій, ні їхнім родинам у тилу, ні тим, хто вклав гроші в туристичний бізнес, заплативши податки в бюджет нашої держави», – сказав перший заступник голови Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова