Луганська «Батьківщина»: Регіону потрібен розвиток, а не біг по колу

Перший заступник голови Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Олександр Романовський розкритикував діяльність депутатів від «Опозиційного блоку» в Лисичанській міськраді у зв’язку з черговим масовим відключенням абонентів міста від водопостачання.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської обласної парторганізації.

«Мешканці українського міста Лисичанськ знову думають, де взяти воду, за яку заплатили. Такі реалії Луганщини під управлінням «міцних господарників» під гаслом «За мир і стабільність». Ось тільки в їхньому світі немає води для людей, а стабільні тільки внутрішні чвари через бажання поділити між собою останні ресурси міста», – написав «батьківщинівець» на своїй сторінці у Facebook.

Олександр Романовський зазначив, що в Лисичанській міськраді відсутній конструктивний діалог через протистояння між депутатами від «Опозиційного блоку» та посадовцями цієї ж політсили.

Наразі заборгованість місцевого водоканалу перед Луганським енергетичним об’єднанням сягнула 132 млн гривень – вона накопичувалася протягом 12 років. Більшість у міській раді, сформована «Опоблоком», блокує службове розслідування діяльності керівників комунальних підприємств, що продовжують нарощувати заборгованість на тлі достатнього рівня оплати послуг населенням. Мер міста бачить цю проблему, проте не може вплинути на ситуацію.

На думку першого заступника голови Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина», місцеві «опозиціонери» своїми непрофесійними й непродуманими, а часом і навмисними діями спричиняють виникнення критичних ситуацій.

«Це прості маніпуляції, якими вже всі ситі по горло. Люди мають побачити справжнє обличчя «міцних господарників» та не довіряти їм більше. Луганщині потрібен реальний розвиток, а не біг по колу», – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова