Луганська «Батьківщина» протидіє незаконній вирубці лісів

У Новострільцівці Міловського району, що на Луганщині, «батьківщинівці» борються з незаконною вирубкою лісу. 13 червня з цього питання відбулися громадські збори жителів села.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, голова Міловської районної «Батьківщини» Ігор Скляров доповів на зборах про боротьбу партійців із незаконною вирубкою лісу в Новострільцівці.

Ігор Скляров нагадав, що народний депутат України від «Батьківщини» Олексій Рябчин подавав депутатські запити з приводу знищення лісу до правоохоронних органів та місцевих органів влади.

Під час зборів селяни також порушили питання про паювання земель Стрілецького кінного заводу.

«Процес паювання необхідно розпочати. Ми розуміємо, що це не буде швидко, проте необхідно забезпечувати права селянства на землю. Свого часу Юлія Тимошенко дбала про це, безкоштовно видаючи акти на землекористування, проте нинішня влада зупинила цей процес. Ми маємо зробити все для того, щоб селяни мали змогу оформити акти на свою землю», — зазначила голова Луганської обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна.

За результатами зборів жителі Новострільцівки вирішили й надалі боротися з незаконною вирубкою лісу та ще раз звернутися до народного депутата від «Батьківщини» Олексія Рябчина.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова