На Луганщині «Батьківщина» продовжує боротися за тепло в домівках Рубіжного

Якщо влада Рубіжного не в змозі забезпечити теплом квартири городян, вона повинна піти у відставку.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, про це заявив лідер Рубіжанської зональної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Романовський, коментуючи зрив сесії Рубіжанської міськради, яка мала відбутися 28 листопада.

«6461 абонент досі перебуває без тепла. І те, що посадовці не знають, що це за люди, свідчить про те, що вони не володіють ситуацією та не можуть знайти вихід із кризи. У такому випадку кращий варіант для них – звільнитися та дати можливість працювати людям, які в силах розв’язати проблему», – наголосив Олександр Романовський.

Він поінформував містян про звернення народного депутата від «Батьківщини» Івана Крулька до прем’єр-міністра та генерального прокурора України із закликом розслідувати факти можливих правопорушень у діях чиновників Рубіжного.

«Сесію Рубіжанської міськради перенесли на 30 листопада. Сподіваємося, що до того часу пристрасті вщухнуть і депутати зможуть об’єднатися, щоб нарешті розв’язати проблему опалення в міських квартирах, де немає індивідуального опалення», – зазначив представник «Батьківщини».

28 листопада мешканці Рубіжного прийшли до сесійної зали міськради, вимагаючи дати тепло до їхніх помешкань. У залі навіть сталася бійка невідомих осіб з громадськими активістами. У підсумку сесія не відбулася.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова