Луганська «Батьківщина» нагадує команді Президента про обіцянку знизити тарифи

В інтерв’ю місцевим ЗМІ керівник Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський нагадав про
обіцянку Зеленського і партії «Слуга народу» переглянути тарифи на послуги ЖКГ.

 

«Володимир Зеленський казав, що для зниження тарифів потрібні лише дві умови – новий Уряд і політична воля. Проте вже більше трьох місяців у «Слуги народу» є і свій Уряд, і монобільшість в Парламенті, а тарифи на газ, воду, опалення та інші послуги ЖКГ як не знижували, так і не знижують. Окрім того скорочені витрати на субсидії, які заберуть в тисяч домогосподарств», – цитує політика пресслужба обласного партійного осередку.

Представник «Батьківщини» припустив наявність в тарифах корупційної складової, через яку гроші виводять в офшори. Він нагадав, що Юлія Тимошенко публічно ще до виборів надала Президенту конкретний план, що треба робити для зниження цін на газ, а також покроково розповіла, як змінити НКРЕКП і як навести лад в «Нафтогазі». Проте ніхто не користується порадами, які викладені в програмі «Новий Курс України».

«Відкритим залишається питання, чого не вистачає команді «Слуги народу» та Володимиру Зеленському – влади чи волі? Доки зниження тарифів не закладуть в бюджет, фракція «Батьківщини» не буде його підтримувати», – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова