Луганська «Батьківщина молода» популяризує серед студентів Стратегію молодіжної політики

Лідер Луганської обласної «Батьківщини молодої» Анастасія Козубська в Сєверодонецьку провела зустріч зі студактивом Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Анастасія Козубська розповіла студентам про Стратегію молодіжної політики до 2025 року, розроблену «Батьківщиною молодою», наголосивши на великій ролі молоді у розбудові сучасної Луганщини та всієї України.

«Cуспільно активна молодь – це запорука успішного майбутнього. Ідеї кожного з нас не повинні зникати через невпевненість чи непорозуміння. Громадська організація «Батьківщина молода» готова забезпечити ефективну комунікацію між кожним із вас та тими, хто реально впливає на формування політики в державі – політиками, вченими, лідерами громадської думки. Наш голос лунає гучніше, коли нас більше», – сказала Анастасія Козубська, звертаючись до студентів.

До зустрічі також долучилися перший заступник голови Рубіжанської зональної парторганізації ВО «Батьківщина» Луганської області Ольга Шкурко.

Нагадуємо, що партійці та «Батьківщина молода» Луганщини спільно реалізують проект, спрямований на покращення умов проживання студентів-переселенців у гуртожитках. Молодь, що навчається в СНУ ім. Даля, також отримує таку допомогу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова