Луганська «Батьківщина»: Команда чинної влади не гребує нічим, аби утриматися в кріслах

Голова Рубіжанського зонального осередку «Батьківщини» Олександр Романовський написав у Фейсбуці, що представники діючої влади не гребують нічим, аби втриматися на своїх посадах.

«Олігархи розраховують, що у них вийде сфальсифікувати результат, купити українців, ввести їх в оману черговими фейками та брудом на адресу справжніх проукраїнських політиків, особливо Юлії Тимошенко», – цитує прес-служба Луганщини слова політика.

Представник «Батьківщини» повідомив, що вже зафіксовано та передано в поліцію безліч фактів нечесної агітації та підкупу виборців і нагадав про заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо суворого покарання винних.

«На жаль, нині багато родин знаходяться на межі виживання. Потреба щодня думати, де взяти гроші на здирницькі комунальні платежі, виплату зобов’язань, ліки, навчання та харчі, багатьох робить зневіреними та покірними. Такі люди не вірять у те, що можуть щось змінити. А влада і зацікавлена в тому, аби вони й надалі так думали, тому свідомо робить умови життя людей дедалі гіршими», – додав Олександр Романовський.

Політик зазначив, що зміни в країні не лише можливі, але й необхідні.

Олександр Романовський запевнив, що 31 березня є можливість звільнитися від штучно створених для людей проблем. Потрібно лише не помилитися і зробити правильний вибір.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова