Луганська «Батьківщина» інформує громадськість про соціальні ініціативи Юлії Тимошенко

Серед основних пріоритетів соціальної доктрини Юлії Тимошенко – підвищення якості освіти й медицини, реальна підтримка молоді, сприяння бізнесу, справедливі тарифи, гідні заробітні плати та пенсії.

Про це в інтерв’ю Луганській обласній газеті «Нова дія» розповів один із лідерів партійців Луганщини Олександр Романовський, коментуючи Національний форум «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного».

«Юля Тимошенко поверне диференційні виплати при народженні дитини на рівень, який був за її прем’єрства – 50 тисяч на першу дитину, 100 тисяч на другу, 150 тисяч на третю. Запровадить доступні мікрокредити для бізнесу, молоді. Виведе зарплати педагогів на рівень, відповідний їх внеску в майбутнє держави», – сказав представник «Батьківщини».

Команда Луганської обласної «Батьківщини» під час Національного форуму «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», який відбувся 23 листопада в Києві.

Олександр Романовський повідомив, що Юлія Тимошенко має намір підписати із громадянами України угоду про виконання зобов’язань, взятих на виборах, і таким чином покінчити з ганебною практикою безвідповідальності президентів за невиконання обіцянок.

«Я вірю, що «Новий курс України» в разі його реалізації зробить нас щасливими. Щастя для громадянина – це якісна медицина, гідна зарплатня, високий рівень освіти, коли його видатки співмірні з доходами», – зазначив «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова