Луганська «Батьківщина» допомогла організувати оздоровлення для дітей учасників бойових дій

18 червня 48 дітей учасників бойових дій з Луганщини поїхали на оздоровлення в дитячий табір «Артек – Буковель». Серед них були й діти з Троїцького району, де організаційними питаннями поїздки займались представники районної «Батьківщини».

Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного партійного осередку.

Громадська спілка «Крила 8-ї сотні», якою керує дружина загиблого на Донбасі Героя України Олега Міхнюка Ірина, забезпечила дітям Луганщини путівки до карпатського «Артеку», а також проїзд до нього. У кожному районі організацією поїздки займалися місцеві активісти. У Троїцькому районі цю важливу місію виконали «батьківщинівці».

«Літо – улюблена пора для всіх дітей, час відпочинку від школи та активного спілкування з друзями. Тож ми зробили так, щоб наші дітлахи гарно відпочили та оздоровилися, адже головна мета людського життя – виховати гідних нащадків. Ми бажаємо своїм дітям всього найкращого», – зазначає Наталія Лозова, голова Троїцької районної «Батьківщини», керівник відокремленого підрозділу Асоціації ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області.

Представниця ВО «Батьківщина» наголошує, що й надалі опікуватиметься питаннями соціального захисту населення району, зокрема учасників бойових дій.

«Вони виконували небезпечні завдання, щоб захистити Луганщину, і ми маємо їм віддячити за це», – додає Наталія Лозова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова