Луганщина завершила спортивний сезон яскравим святом

За підтримки обласної парторганізації ВО «Батьківщина» у селі Бондарівка, що на Марківщині, відбулось урочисте закриття футбольного сезону.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партійного осередку, на спортивне свято завітали голова обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна, заступник голови з аграрних питань Олексій Малеванець та керівник районного Марківського відділення партії Світлана Вольвак.

Вони приїхали, аби привітати жителів Бондарівки та подарувати сільським спортсменам футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Головним пунктом програми був товариський матч між збірними молоді та ветеранів. Аби підтримати спортсменів, на сцені виступили кращі художні колективу району, а козацький куліш і смачний шашлик зігріли всіх гостей та учасників свята.

Не оминули увагою політики й наболіле – на початку матчу в наметі «Батьківщини» обговорили з місцевими жителями злочинне підняття ціни на газ для населення.

Присутні на заході депутати Марківської райради від «Батьківщини» Світлана Вольвак та Тетяна Абросімова виступили за те, аби підняти наболіле питання на позачерговій сесії районної ради та звернутися до президента з вимогою негайного зниження грабіжницької ціни на газ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова