Лідер миколаївської «Батьківщини молодої» підтримав творчий конкурс

За сприяння миколаївської обласної громадської організації «Батьківщина молода» та її лідера Тимура Глушка, у Первомайську відбувся конкурс краси «Міс Первомайськ – 2020».

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», у конкурсі весни та краси взяли участь шестеро дівчат, які продемонстрували акторську майстерність, хореографічні здібності, презентували колекцію одягу.


«Молодіжне крило «Батьківщини» традиційно підтримує любимий містянами захід і творчих дівчат, які беруть у ньому участь. Саме за красивими, сильними, розумними та талановитими дівчатами – майбутнє країни. А ми, чоловіки, робитиме все, аби українські жінки були щасливими завжди, а не лише в день 8 Березня», – зазначив керівник миколаївської обласної громадської організації Тимур Глушко.

За фінансової підтримки «батьківщинівця», на свято запросили «зірку» серіалу «Школа» та учасницю талант-шоу «Голос країни» Марію Кондратенко. Тимур Глушко придбав для переможниці, якою стала Каріна Захараш, головний приз – путівку до Кракова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова