Лідер миколаївських партійців випередив у рейтингу голову ОДА

У миколаївському сегменті мережі Фейсбук удруге провели дослідження рейтингу місцевих чиновників та політиків. Серед 99 акаунтів друге місце посів лідер «Батьківщини» на Миколаївщині Михайло Соколов.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Михайло Соколов поступився лише меру Миколаєва, якому нещодавно міськрада з політичних міркувань висловила недовіру. Водночас представник «Батьківщини» випередив нинішнього голову Миколаївської ОДА, народних депутатів, депутатів обласної та міської рад, впливових людей області.

«Найбільш розгалужена та популярна соціальна мережа, якою є Фейсбук, дає об’єктивну оцінку інформаційним потребам користувачів. Це ефективний майданчик комунікації, який дозволяє взаємодіяти й доносити свої дії і думки до виборців, колег та ЗМІ», – зазначив перший заступник голови Миколаївського обласного партосередку Олег Кравець.

За його словами, зростання рейтингу очільника партійців Миколаївщини є підтвердженням зростання інтересу до «Батьківщини», особисто до Михайла Соколова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова