Лідер Кропивницької «Батьківщини» пропонує впровадити доступні кредити на житло

Голова фракції «Батьківщина» у міській раді Кропивницького Олександр Цертій виступив з ініціативою розробити та впровадити спеціальну програму доступних житлових кредитів для молоді та учасників АТО і ООС.

Як повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної партійної організації, на черговій сесії міськради депутат загострив увагу колег на проблемі, яка гальмує економічний розвиток міста – відсутність кваліфікованих працівників різних спеціальностей.

«Дуже багато молоді працевлаштовується в Києві та в інших країнах через низькі зарплати і відсутність житла у рідному Кропивницькому. Треба створити належні умови, аби молоді люди залишалися в Україні і розбудовували її», – сказав на черговій сесії міськради депутат Олександр Цертій.

«Батьківщинівець» повідомив про напрацювання основних механізмів впровадження програми пільгового молодіжного кредитування для придбання житла і сподівається на широке обговорення, а також на співпрацю з депутами заради досягнення позитивного результату.

Проект програми доступного житлового кредитування направлений кожному депутату міської ради Кропивницького для ознайомлення.

Олександр Цертій зауважив, що доступне житло має отримувати не лише молодь, але й учасники АТО і ООС. Впровадити ініціативу депутат планує уже наступного року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова