Лариса Босенко: Завищені тарифи – результат непрофесійності влади та відсутності регуляторної політики

Через підняття ціни на газ в Полтаві біля офісу «Нафтогазу» по вул. Героїв-чорнобильців щодня збираються великі черги людей.

«Люди туди приходять з 6 ранку і годинами чекають під стінами установи. Серед них багато пенсіонерів. Людям там навіть перечекати ніде, доводиться стояти під стінами. Дехто спирається на свої палички і ходунки», – розповіла Лариса Босенко, депутатка обласної ради, заступниця голови обласного осередку партії.

 Депутатка розповіла, що за день у «Нафтогазі» обслуговують до 400 людей. На одного відвідувача витрачають 10 хвилин. Якщо хтось із черги не встиг, його «переносять» на наступний день.

Причина цього хаосу і величезних черг – підняття цін на газ. «Полтавагаз збут» підвищив ціну за газ до 19,80 грн за куб.

«Люди намагаються перейти в «Нафтогаз», де  річна ціна за газ поки що складає 7,96 грн за куб. Українці не можуть дозволити собі платити за блакитне паливо такі шалені гроші», – зауважила Лариса Василівна.

Вона вважає, що ця ситуація створена штучно,  а те, що нині діється в державі з тарифами, – результат непрофесійної влади та відсутньої регуляторної політики.

«Газопостачальні компанії станом на сьогодні некеровані. Піднімають ціни на свій розсуд і так, як їм заманеться. Хоча, як відомо з офіційних джерел, вартість видобутку вітчизняного газу 2 гривні 30 копійок. Ніхто не знає, що буде з цінами в «Нафтогазі». Але поки що в людей просто нема вибору», – зазначила депутатка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова