Лариса Босенко: Проблема тарифів має бути вирішена на рівні держави

7 жовтня Лариса Босенко, депутат обласної ради, заступник голови обласної організації «Батьківщини» побувала на Координаційній раді голів громад щодо готовності теплового господарства області та питань тарифоутворення на опалювальний сезон.

На нараду приїхали керівники громад Полтавщини, які стурбовані питанням, як організувати опалювальний сезон у сьогоднішніх реаліях. Адже громади зараз зіштовхнулися з серйозною проблемою тарифів на опалення.

Ситуація критична, бо ціни на газ в Європі щодня б’ють історичні рекорди. Перед керівниками громад нині постало два важливих питання: або підвищити тарифи для населення, або компенсувати різницю в ціні. На це вони не мають коштів.

«Я вважаю, що треба зробити все можливе для того, щоб уникнути підняття тарифів для населення. Діяти треба негайно, бо до опалювального сезону – лічені дні. Ситуація ускладнюється ще й тим, що підприємства теплоенергетики зможуть отримувати газ лише на умовах передоплати. Це ставить під загрозу теплопостачання населення і  забезпечення гарячою водою. Мільйони громадян можуть залишитися без гарячої води і опалення. Це призведе до стрімкого зростання тарифів для населення та неплатежів за комунальні послуги, непомірних видатків бюджетів територіальних громад на закупівлю природного газу для садочків, шкіл, лікарень», – розповіла Лариса Босенко.

Партійка наголосила, що це – проблема державного рівня. Її не можна перекладати на плечі людей на місцях. Газ виключно українського видобутку потрібно направити на потреби населення і тоді ми зможемо безболісно пережити зиму.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова