Кропивницькі депутати запропонували механізм справедливого розподілу бюджетних коштів

За ініціативою керівника фракції «Батьківщина» в Кіровоградській міській раді Олександра Цертія відбувся круглий стіл з раціонального розподілу коштів міського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної партійної організації.

У заході взяли участь громадські активісти, голови квартальних комітетів, представники багатоквартирних будинків.

Під час засідання «батьківщинівець» Олександр Цертій презентував проект програми виконання доручень виборців депутатами Кіровоградської міськради на 2017-2020 роки. У програмі він запропонував механізм розподілу коштів міського бюджету для гарантованого виконання доручень виборців у всіх без винятку округах.

«На вирішення яких саме проблем кошти мають виділятися першочергово, повинна вирішувати громада на зборах. Протокол зборів оприлюднюється на офіційному сайті міськради, щоб кожен міг бачити, на що і в якому мікрорайоні витрачаються бюджетні кошти», – пояснив голова фракції «Батьківщина» в Кіровоградській міськраді.

Олекандр Цертій висловив сподівання, що депутати міської ради готові до відповідальності перед громадою й на черговій сесії проголосують за проект цієї програми.

За словами «батьківщинівця», лише таким чином уже з наступного року мешканці Кропивницького зможуть впливати на розподіл бюджетних коштів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова