Кропивницькі депутати допомогли провести змагання з хортингу

Депутати Кропивницької міської ради з фракції «Батьківщина» виділили кошти на проведення чемпіонату міста із суто національного виду спорту – військово-патріотичного хортингу.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації.

За кубок змагалися 17 команд. Сотні кропивничан прийшли на меморіальний комплекс «Фортечні вали», щоб підтримати учасників турніру. Гості свята мали нагоду перевірити й власні сили у стрільбі із різних видів зброї, а також ознайомитися з військовою екіпіровкою від часів середньовіччя до сьогодення, навчитися надавати першу медичну допомогу пораненим, взяти участь у майстер-класі з військово-технічної підготовки, долучитися до виготовлення з об’ємних наліпок мапи України.

«Популяризація філософії хортингу, яка полягає у самовдосконаленні, тренуванні духу й тіла, нині на часі як ніколи. Цей вид спорту гартує справжніх патріотів, людей свідомих і сильних», – сказав керівник фракції «Батьківщина» в Кіровоградській міськраді Олександр Цертій.

За його словами, дорослі мають робити все можливе, щоб підтримувати серед молоді бажання вести здоровий спосіб життя, знати історію України й цінувати її.

Довідково. Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Засновники цього виду спорту пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорозька Січ. Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, офіційно визнало хортинг видом спорту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова