Кропивницькі «батьківщинівці» влаштували для дітлахів веселе свято

Депутати міської ради Кропивницького від «Батьківщини» влаштували у парку відпочинку «Козачий острів» низку цікавих заходів для школярів і дошкільнят, об’єднаних спільною назвою «Країна розваг».

Як інформує пресслужба обласного партійного осередку, проведенню заходів сприяв очільник «батьківщинівців» Кіровоградської області Олександр Чорноіваненко.

«Мета організаторів – урізноманітнити дозвілля дітей і подарувати їм позитивні емоції. Судячи з атмосфери, яка панувала на заходах, мету досягли», – сказав голова фракції «Батьківщина» у міській раді Кропивницького Олександр Цертій.

За його словами, на веселий фестиваль «Країна мрій» завітали сотні дітлахів різного віку разом зі своїми батьками. Вони мали нагоду безкоштовно поласувати смаколиками, взяти участь у різноманітних спортивних естафетах і мистецьких заходах, а також подивитися виступи юних співаків і танцюристів.

Про успіх фестивалю свідчать схвальні відгуки його учасників, які вони згодом розмістили у фейсбуці, а також слова подяки «батьківщинівцям», які організували свято для школярів.

Олександр Цертій наголосив, що фестиваль «Країна розваг» став уже традиційним, але його формат з року в рік удосконалюється.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова