Криворізькі «батьківщинівці» привітали землячку з 95-річчям

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку. Народилася ювілярка у 1928 році в селі на Полтавщині та в ранньому дитинстві разом з батьками переїхала до Кривого Рогу. Як розповіла вона, життя у неї склалося так, що подорослішала неймовірно рано, адже вже з 13 років пішла працювати на шахту “Північна” помічником машиніста електровоза. Потім у Ганни Василівни […]

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Народилася ювілярка у 1928 році в селі на Полтавщині та в ранньому дитинстві разом з батьками переїхала до Кривого Рогу. Як розповіла вона, життя у неї склалося так, що подорослішала неймовірно рано, адже вже з 13 років пішла працювати на шахту “Північна” помічником машиніста електровоза. Потім у Ганни Василівни було ще багато шахтарських робітничих спеціальностей. Її загальний трудовий стаж склав 37 років.

Зі своїм чоловіком Петром Дмитровичем, який теж працював на шахті, прожила разом 71 рік, аж доки у 93-річному віці його не стало.  Тепер же жінка знаходить сімейний затишок зі своїми двома дітьми, шістьма онуками та шістьма правнуками.

Ювілярка дотепер сама порається по господарству, в городі вирощує овочі, у її дворі впадають в очі чистота і порядок.

За організованим «батьківщинівцями» святковим столом в теплій дружній атмосфері Ганна Василівна поділилася своїми спогадами про те, як тяжко працювала, як пережила Другу світову війну, як відбудовували місто Кривий Ріг. Зараз чекає закінчення війни з Росією, щоб відсвяткувати нашу Перемогу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова