Криворізька «Батьківщина» реалізує проект «Табір миру»

Криворізька міська парторганізація разом із громадською організацією «Егіда – Центр» реалізує проект «Табір миру».

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку.

Проект «Табір миру» розпочався три роки тому роботою з дітьми зони бойових дій на Донбасі та внутрішньо переміщених осіб. Головна його мета – максимально соціалізувати дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, наповнити їхні будні спілкуванням, цікавими знаннями, спортом і розвагами.

За три роки проект охопив понад 200 дітей із різноманітними формами роботами – одноденний табір «Кривий Ріг – територія миру і спорту», розважальні заходи, тренінги з лідерства, робота в команді, зустрічі на тему здорового способу життя.

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» у Криворізькій міській раді Ольга Бабенко підбила проміжні підсумки проекту.

«Я рада, що проект отримав розвиток у Кривому Розі. Наша команда завжди підтримує молодіжні ініціативи міста, пропонує приєднатися до добрих справ», – зазначила представниця «Батьківщини».

Громадська організація «Егіда – Центр» вручила Ользі Бабенко почесну грамоту за особистий внесок і фінансову підтримку проекту «Табір миру. Кривбас-Донбас-Україна».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова