Криворізька «Батьківщина» підтримує проект «Табір миру»

Голова Криворізької міської «Батьківщини» Ольга Бабенко взяла участь у підсумковому зібранні учасників проекту «Табір миру Кривбас-Донбас Україна».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Проект «Табір миру» розпочав свою діяльність 4 роки тому, працюючи з дітьми українських вояків – учасників бойових дій на Донбасі і ВПО (внутрішньо переміщених осіб). Пізніше вдалося приєднати і дітей пільгових категорій.

«Я рада, що проект отримав розвиток у Кривому Розі. Завжди підтримую молодіжні ініціативи міста, пропоную всім приєднуватися до доброї справи. Що ми, дорослі, сьогодні вкладемо в наших дітей – таким і буде майбутнє нашої країни», – зазначила у своєму зверненні до учасників зібрання Ольга Бабенко.

Від самого початку реалізації проекту діяльну і послідовну підтримку йому надає Криворізька міська «Батьківщина». Партійці брали участь практично в усіх вагомих заходах «Табору миру», серед яких – одноденний табір «Кривий Ріг – територія миру і спорту», розважальні заходи, тренінги з лідерства, робота в команді, зустрічі на тему здорового способу життя. За чотири роки проект охопив понад 200 дітей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова