Криворізька «Батьківщина» підтримала футбольний турнір

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Криворізькій міській раді Ольга Бабенко стала почесним гостем фінальних матчів традиційного футбольного турніру «Золота бутса-2018», який проходить у Центрально-Міському районі Кривого Рогу.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, за звання кращої команди у 2018 році змагалися учні середніх загальноосвітніх шкіл №№ 2, 23,60 і 85.

Переможцями змагань стали представники школи № 2, вони отримали кубок і призи від організаторів.

Ольга Бабенко привітала учасників турніру і вручила їм грамоти та нові футбольні м’ячі.

«Дуже рада за переможців. Хлопці, які посіли друге і третє місця, не переживайте. З досвіду своєї боротьби, нехай і не на футбольному полі, можу сказати – будьте сконцентрованими, виявляйте волю до перемоги і у вас все обов’язково вийде», – наголосила представник «Батьківщини» у своєму вітальному слові до учасників змагань.

Ольга Бабенко вже не вперше відвідує спортивні змагання, що постійно проводяться у Центрально-Міському районі Кривого Рогу.