Кращі учні отримали премії від «Батьківщини»

54 відмінника опорних шкіл Чернігівської територіальної громади отримали заохочувальні винагороди від депутата Запорізької облради від «Батьківщини» Катерини Гогунської.

 Традиція вручати школярам грошову нагороду за відмінне навчання в Чернігівській громаді з’явилася в 2015 році. Відтоді премії отримали сотні Чернігівських школярів.

«Обдаровані діти – це наш «золотий запас», це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта. Вкрай важливо не втратити його, адже від цього залежить наше майбутнє. Ми підтримували і будемо підтримувати й надалі учнів, які по-справжньому прагнуть здобувати знання. Щодо школярів, то для них наша премія, яка зазвичай вручається в першій половині вересня, – це гарний стимул добре навчатись протягом всього навчального року», – зазначила Катерина Гогунська.

В цьому році вона особисто передала грошові нагороди учням Богданівської опорної школи. Учням  інших навчальних закладів Чернігівської громади від імені Катерини Гогунської премії вручили депутати Бердянської райради Анна Мамич та Анатолій Чернов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова