Козелець та Остер отримали життєво необхідне обладнання від Валерія Дубіля

Народний депутат України з Чернігівщини Валерій Дубіль в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» продовжує надавати допомогу медикам області.

За повідомленням обласного партосередку, нині лікарні, ФАПи та амбулаторії мають гостру потребу в кисневому обладнанні. Адже рівень захворюваності та госпіталізацїї стрімко зростає. Цього разу оксигенатори та пульсоксиметри привезли в Козелецьку та Остерську громади.

«Насамперед ФАПи та амбулаторії потребують пульсоксиметрів, за допомогою яких можна визначити рівень кисню в крові пацієнта і вчасно надати необхідну допомогу. А вже в тяжких випадках оксигенатори стають життєво необхідними», – наголосив народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина», перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

Забезпечення усіх медзакладів життєво необхідною технікою – завдання номер один для команди Валерія Дубіля.

«Під час пандемії нам важливі і моральна підтримка, і така допомога у вигляді обладнання. Ми бажаємо вашій команді здоров’я», – зазначила головна лікарка ЦПМСД Інна Кондратьєва.

Команда Валерія Дубіля передала оксигенатор та пульсоксиметри також і в Остерську громаду. Зробили це прямо під час сесії. За що отримали подяку не лише від лікарів, а й від депутатів різних партій.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова