Костянтин Бондарєв: Команда Зеленського хоче продати іноземним олігархам наші землі

Днями, за участі народного депутата Костянтина Бондарєва, пройшла пресконференція, присвячена земельній псевдореформі Зеленського.

Костянтин Бондарєв (фракція «Батьківщина») разом із керівництвом Національного штабу захисту рідної землі провели прес-конференцію на тему «Головні небезпеки бездумної земельної реформи Зеленського».

Учасники прес-конференції обговорили наслідки поспішного зняття мораторію на продаж землі, а також запропонували шляхи реалізації успішної, а головне, комплексної реформи ринку землі в Україні.

Під час виступу народний депутат зазначив, що сьогодні в парламенті немає демократії, адже демократія − це, коли чують меншість. Він наголосив, що єдина логічна причина, яка пояснює поведінку «слуг» у Верховній Раді, − це їх зобов’язання перед олігархами.

Костянтин Бондарєв звернув увагу на нинішню дискримінаційну політику держави щодо фермерів з боку НБУ.

«Коли селянин купує нафтопродукти, або інші засоби, які йому треба для того, щоб спочатку висадити культури, курс збільшується. У той час, коли треба продавати врожай, курс зменшується. На кого ж тоді працює Нацбанк? Він працює на закордонного інвестора, який хоче прийти і за безцінь купити цю землю», − резюмував народний обранець.

Інший учасник прес-конференції керівник Національного штабу захисту рідної землі у лівобережній частині Київської області Віктор Шеремета наголосив, що замість того, аби переймати успішний досвід наших сусідів, влада Зеленського власноруч підписує смертний вирок українцям.

«Те, що сьогодні пропонується в даному законопроекті, призведе на перших порах до знищення дрібних і малих господарств. Може здаватися, що нічого страшного не трапиться, але для держави в майбутньому − це знищення поселенської мережі сіл, це зниження народжуваності, а, як наслідок, знищення української нації», − заявив Віктор Шеремета.

У прес-конференції взяли участь керівник Національного штабу захисту рідної землі у правобережній частині Київської області і у Києві Василь Клеванський та фермер Олексій Новохатько. Наприкінці заходу усі учасники закликали українців не зупинятися і надалі продовжувати протестувати проти «земельного свавілля» влади Зеленського.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова