Костянтин Бондарєв: Реформи Зеленського призводять до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень

Згідно з новою реформою, утримання шкіл, садочків, лікарень, дитячих будинків та закладів для літніх людей лягло на плечі ОТГ. По всій країні освітні та медичні заклади опинились під загрозою закриття. Команда «Батьківщини» Київщини робить усе для того, аби жоден соціальний заклад не був зачинений.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв заявив під час візиту до дитячого будинку «Любисток» у Петрівському ОТГ, що на Вишгородщині.

Дитячий будинок «Любисток» – це унікальний заклад, у якого одні з найкращих показників в Україні. Його можна назвати по-справжньому взірцевим. За понад 20 років своєї роботи дитячий будинок виховав 218 дітей і продовжує піклуватися про своїх вихованців.

Директор «Любистку» Микола Жадан днями звернувся до Костянтина Бондарєва з проханням про допомогу. За його словами, місцева влада планує закрити дитячий будинок. Питання щодо закриття «Любистку» набуло неймовірного розголосу, тому сьогодні у Петрівській сільраді було дуже людно. Окрім команди «Батьківщини» Київської області до сільського голови приїхали також депутати та представники інших політичних сил, а також голови сусідніх громад Вишгородського району.

«Сьогодні ми на власні очі побачили до чого призвела реформа децентралізації. Цей чудовий заклад, який виховав більше 200 дітей, місце, де діти знаходили собі родину і кращу долю, спробували закрити. Завдяки тому, що одразу чотири мери прогарантували забезпечення всіх необхідних умов для розвитку «Любистку», цьому закладу, на щастя, бути. Ми всі разом його захистили і не будемо на цьому зупинятися», – зазначив Костянтин Бондарєв.

За підсумками палкої дискусії, яка тривала понад 1,5 години, вирішили, що громади Вишгородська, Димерська, Петрівська та Пирнівська підпишуть меморандум про спільне фінансування «Любистку». За словами сільського голови Петрівської ОТГ Радіона Старенького, за 3 тижні меморандум буде розроблено і підписано. Голова Київської обласної «Батьківщини» разом із командою запевнили, що обов’язково проконтролюють, аби дитячий будинок був забезпечений усім необхідним для успішного функціонування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова