Костянтин Бондарєв назвав факти співпраці Петра Порошенка з Кремлем

Президент України Петро Порошенко досі має бізнес у Росії. Усі чотири роки війни він сплачує податки до російського бюджету, фінансуючи ворожу армію.

Про це на прес-конференції заявив голова Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

За його словами, про зв’язки Петра Порошенка з Кремлем свідчить відкрита співпраця нинішнього Президента України з В. Медведчуком та з Опозиційним блоком.

«Опозиційний блок, наче зачарований, голосує з президентською партією за всі потрібні Кремлю закони, – сказав Костянтин Бондарєв. – Це стосується і продовження дії закону про особливий статус Донбасу, і про державний статус української мови, який партія «патріотичного» президента чомусь не підтримала. Це стосується і голосування закону про засудження та заборону «русского мира» в Україні».

На прес-конференції голова Київської обласної «Батьківщини» продемонстрував журналістам документи, які підтверджують, що лише на банківських оборудках нинішній український президент заробив більше, ніж на продажу цукерок «Рошен» з Липецької фабрики.

«У період з 2005 по 2009 роки підприємства, які входять до орбіти Петра Порошенка, отримали в державному «Укрексімбанку» кредитних коштів на суму більш ніж 1,3 млрд грн. З цих коштів не повернуто жодної копійки – ні відсотків, ні основної суми позички. За минулі роки сума значно знецінилася. А влітку 2018 року «Укрексімбанк» провів реструктуризацію цього боргу та визначив диференційовану відсоткову ставку по кредитному договору, яка становить лише 0,46% річних!» – розповів Костянтин Бондарєв.

Водночас він наголосив, що українцям нині доводиться сплачувати за енергоносії за грабіжницькими тарифами, а звичайні (непрезидентські) підприємства беруть кредити під 20-30% річних.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова